poniedziałek, 25 listopada 2013

ZRÓB SOBIE GORSET !!!

ZRÓB SOBIE GORSET !!!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY CYKL ZAJĘĆ O EPOCE WIKTORIAŃSKIEJ ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ W STYCZNIU 2014
(ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA NOWY CYKL WARSZTATÓW HAFTU HISTORYCZNEGO W NOWYM ROKU)


Serdecznie zapraszam na zupełnie nowe zajęcia wykładowo - warsztatowe, podczas których uczestnicy (uczestniczki ;) ) będą miały okazję wyjątkowo wszechstronnie zglebić epokę wiktoriańską, oraz wykonać dla siebie prawdziwy wiktoriański gorset, którego później będą mogły używać. 

Zajęcia poprowadzą:
Anna Nurzyńska (kostiumolog) - wykłady o modzie, estetyce i kulturze wiktoriańskiej.
Katarzyna Janiszewska (krawcowa rekonstruktorka - specjalistka od epoki wiktoriańskiej) - wykłady o modzie i krawiectwie w epoce wiktoriańskiej, oraz warsztaty tworzenia gorsetów.


szczegóły:      zapisy@splotartystyczny.pl       601361927      http://www.splotartystyczny.pl/         


Cykl zajęć o epoce wiktoriańskiej pozwoli pasjonatom historycznej mody, wszechstronnie zgłębić ten interesujący okres. Spotkania obejmują wykłady o kulturze, modzie i estetyce za panowania królowej Wiktorii, projekcję fragmentów filmu z omówieniem, oglądanie zabytkowych ubiorów z kolekcji prywatnej, oraz tworzenie własnej rekonstrukcji wiktoriańskiego gorsetu. Zajęcia poprowadzi kostiumolog – Anna Nurzyńska, oraz Katarzyna Janiszewska – krawcowa, rekonstruktorka mody historycznej, specjalistka od epoki wiktoriańskiej.

1 komentarz:

  1. Na gorsety już chodzę, a na haft właśnie się zapisałam:-) Czy będzie on tak jak do tej pory w środę? Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń