środa, 19 marca 2014

tkanina do filmu

I nareszcie, po trzech tygodniach pracy, pierwsza tkanina do filmu "Odjazd na Cyterę" jest gotowa. Już niedługo stanie się ona częścią zielonej sukni. Wzory są zainspirowane tkaninami bizarre, malowane ręcznie tak, że każdy motyw odrobinę różni się od pozostałych. Wzór adamaszkowy malowany jest akrylem, a srebrny - farbą z drobinkami metalu, dzięki czemu udało się uzyskać naturalny, metaliczny połysk. Podkładem jest sztywna tafta jedwabna z domieszką mieniąca się na zielono - brązowo, w efekcie odcień jest oliwkowy. 


Galeria projektów i zdjęc związanych z kostiumami do filmu będzie satale uzupełniana i dostępna zawsze na mojej nowej stronie na fb:Oświadczam że hafty, obrazy i zdjęcia sa moją własnością intelektualną i artystyczna i proszę o nie publikowanie ich nigdzie i niewykorzystywanie bez mojej zgody, oraz nie manipulowanie ich treścią.

2 komentarze:

  1. Gratuluję cierpliwości i precyzyjności. Jestem bardzo ciekawa efektu na sukni. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję, zielona suknia będzie gotowa za parę miesięcy, ale jakaś inna może pojawi się wcześniej. Na razie przygotowuję rożne elementy, które dopiero na koniec złożę w jedną całość.

      Usuń